Filtruj

Praca Nauczyciel Zawodu - Lubin

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU- TECHNIK ROLNIK

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W RUDNEJZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W RUDNEJ
Rudna

Zakres obowiązków: nauczanie w szkole średniej, prowadzenie zajęć praktycznych z produkcji rolniczej, praca w pełnym wymiarze czasu pracy, 18/18 Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie branżowe Wymagane wykształcenie kierunkowe w zakresie rolnictwa lub pod...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca nauczyciel wychowania przedszkolnego

nowa oferta
PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNEPRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE
Legnica

Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego, wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji, schludność, punktualność, niekaralność, wykształcenie wyższe kierunkowe. Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającym się przedszkolu, szkolenia z nowoczesnych metod dydakt...

20.05.202420.05.2024