Filtruj

Praca Nauczyciel - Brzesko

1-3 z 3 ofert pracy

INSPEKTOR BHP

nowa oferta
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
Brzeg

Zakres obowiązków: 1. przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP 2. opracowywanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP i poszczególnych stanowisk pracy, 3. ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy i wypadków w drodze do i z pracy. Prowadzenie ...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW INFORMATYCZNYCH ZAWODOWYCH

nowa oferta
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I BRANŻOWYCH IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W BRZESKUZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I BRANŻOWYCH IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W BRZESKU
Brzesko

Zakres obowiązków: Nauczanie przedmiotu w oparciu o obowiązującą podstawę programową. Wymiar etatu 18/18 Wymagania: wykształcenie - informatyczne zasadnicze zawodowe Mile widziane doświadczenie w pracy nauczyciela oraz kurs przygotowania pedagogicznego....

NAUCZYCIEL BIOLOGII (O)

nowa oferta
TARNOWSKIE TOWARZYSTWO OŚWIATOWETARNOWSKIE TOWARZYSTWO OŚWIATOWE
Tarnów

Zakres obowiązków: Nauczyciel biologii Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe II stopnia + przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie . Praca w Tarnowie od poniedziałku do piątku w przedziale godz. 07:00-16:00 ( 1/4 etatu, ok. 10...

15.05.202415.05.2024