Filtruj

Praca Nauczyciel - Lębork

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZYRODY W SZKOLE SPECJALNEJ

nowa oferta
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA TĘCZOWA KRAINA AGNIESZKA CARONIAPRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA TĘCZOWA KRAINA AGNIESZKA CARONIA
Lębork

Zakres obowiązków: Nauczyciel przyrody w szkole specjalnej, wymiar czasu pracy 1/20 (2h tygodniowo) Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) ukończone studia w zakresie pedagogiki specjalnej i przyrody z doswiadczeniem pedagogicznym...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

LOGOPEDA

nowa oferta
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. J. KUSOCIŃSKIEGOSZKOŁA PODSTAWOWA IM. J. KUSOCIŃSKIEGO
Bożepole Wielkie

Zakres obowiązków: Obowiązki wynikające z zakresu obowiązków logopedy. Pełen wymiar czasu pracy 22/22 Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) [Inne] : Zatrudnimy nauczyciela logopedę, wymagane przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do pracy na stanowisku logopedy szkolnego Wynagrodz...

08.05.202408.05.2024

Nauczyciel przedszkolny

DOROTA CHOŁODYDOROTA CHOŁODY
Łęczyce

Praca dla osoby z wykształceniem wyższym , nauczanie wczesnoszkole...

30.04.202430.04.2024