Filtruj

Praca Nauczyciel - Lidzbark Warmiński

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej/wychowania przedszkolnego

MARTAMARTA
Lidzbark Warmiński

Poszukujemy do naszego zespołu uśmiechniętej i CHĘTNEJ do pracy osoby na stanowisko nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej/ wychowawcy w przedszkolu. Wymagamy wykształcenia wyższego kierunkowego, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Kandydat musi wykazać się wykazać wysoką kultu...

29.08.202329.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 9 W BARTOSZYCACHPRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 9 W BARTOSZYCACH
Bartoszyce

Zakres obowiązków: udzielenie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, diagnozowanie dzieci, konsultacje z rodzicami Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

25.04.202425.04.2024

Nauczyciel psycholog

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W RÓŻAŃCU DRUGIMSZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W RÓŻAŃCU DRUGIM
Różaniec

prowadzenie zajęć z dziećmi...

22.08.202322.08.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0229 s