Filtruj

Praca Nauczyciel - Ostrów Mazowiecka

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT NAUCZYCIELA

Ostrów

Zakres obowiązków: pomoc nauczyciela podczas zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych w szkole Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

03.09.202403.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lektor nauczyciel języka angielskiego

EASY LINGUAEASY LINGUA
Rząśnik

Zatrudnię lektora/kę języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku 5 - 12 lat. Mile widziani studenci. Zainteresowanych proszę o wysłanie CV. Aktualnie prowadzimy rekrutację na rok szkolny 2024/2025Oferujemy:- elastyczne godziny pracy- bloki zajęć- ilość godzin pracy dostosowana do Twoj...

06.09.202406.09.2024

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

AS ANNA KULUS, SYLWIA KULUS - LACHOWICZ SP. J.AS ANNA KULUS, SYLWIA KULUS - LACHOWICZ SP. J.
Komorowo

Zakres obowiązków: praca z dziećmi Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) umiejętność - dobry kontakt z dziećmi...

05.09.202405.09.2024