Filtruj

Praca Nauczyciel - Sandomierz

1-3 z 3 ofert pracy

przedszkole zatrudni Nauczyciela wspomagającego

MALI ODKRYWCYMALI ODKRYWCY
Sandomierz

Niepubliczne Przedszkole w Sandomierzu zatrudni nauczyciela wspomagającego do kilkuosobowej grupy terapeutycznej dla dzieci ze spektrum autyzmu. Wymagane odpowiednie kwalifikacje. Kontakt telefoniczny pod numerem 79*******42...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Tarnobrzeg

Numer oferty: StPr/24/0546Obowiązki:Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, prowadzenie zajęć, zapewnienie dobrych warunków pobytu w placówce, konsultacje z rodzicami, współpraca z dyrektorem przedszkola i innymi pracownikami, czynności porządkowe na stanowisku pracy.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiej...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

JOANNA GRĘBOWIEC - NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BOCIANIA KRAINA, KLUB MALUCHA BOCIANKOWOJOANNA GRĘBOWIEC - NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BOCIANIA KRAINA, KLUB MALUCHA BOCIANKOWO
Tarnobrzeg

Zakres obowiązków: Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, prowadzenie zajęć, zapewnienie dobrych warunków pobytu w placówce, konsultacje z rodzicami, współpraca z dyrektorem przedszkola i innymi pracownikami, czynności porządkowe na stanowisku pracy. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w ...

07.05.202407.05.2024