Filtruj

Praca Nauczyciel - Starachowice

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA (OFERTA STAŻU DLA OSOBY DŁUGOTRWALE BEZROBOTNEJ POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA)

Starachowice

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

18.04.202418.04.2024

PSYCHOLOG

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W GROMADZICACHSPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W GROMADZICACH
Gromadzice

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz sprzężeniem w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Rozpoznanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnychdzieci oraz udzielanie pomocy sychologiczno-pedagogicznej. Współpraca z nauczycielami i rodzicami. Wymagania: wy...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL

Gromadzice

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz sprzężeniem w charakterze rehabilitanta. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) przygotowanie pedagogiczne, pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika, uprawnienia do rechabilitacji osób z niepełnosprawnośc...