Filtruj

Praca Nauki Jazdy - Przasnysz

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w gastronomii

PAWEŁPAWEŁ
Przasnysz

Szukamy osoby do pracy w gastronomii na stałe. - przygotowywanie produktów i półproduktów - dbanie o czystość w miejscu pracy - współpraca z kucharzami Doświadczenie mile widziane lecz nie wymagane. Wymagamy chęci do pracy, nauki, punktualności, dyspozycyjności (także w weekendy), prawo jazdy KA...

03.07.202403.07.2024
od 4200 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukiwana kelnerka z doświadczeniem

KAROLINAKAROLINA
Przasnysz

Opis stanowiska: Kelnerka Oczekiwania: Doświadczenie: Dobrze jakbyś miała 3 miesiące doświadczenia w obszarze obsługi gości restauracyjnych (nie jest to wymóg obowiązkowy) Energia i zaangażowanie: Poszukujemy dynamicznych, kontaktowych i wielozadaniowych osób. Wyjątkowa postawa: Jesteśmy zespołe...

01.06.202401.06.2024

Ankieter Terenowy | VOLTARS

RENATARENATA
Przasnysz

* Ogłoszenie: Poszukiwany Ankieter Terenowy * * Lokalizacja: Przasnysz i okolice * Jesteś komunikatywny/a, lubisz pracę w terenie i chcesz rozwijać się w branży odnawialnych źródeł energii? Dołącz do naszego zespołu jako * Ankieter Terenowy *! * Twoje zadania: * Podróżowanie samochodem firmowy...

14.05.202414.05.2024
od 5000 zł