Filtruj

Praca Nawozy - Lubień Kujawski

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Agronomii

HOLCIM POLSKA S. A.HOLCIM POLSKA S. A.
Lubień Kujawski

Specjalista ds. Agronomii Lubień Kujawski Czym będziesz się zajmować? Budowanie silnej pozycji Holcim na rynku rolniczym. Organizacja i prowadzenie szkoleń dla klientów segmentu Rolnictwo. Wdrażanie nowych rozwiązań i produktów w segmencie Rolnictwo. Minimalizowanie kosztów reklamacyjnych poprzez ws...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doświadczenie w pracy związanej z uprawą roślin, agrotechniką i nawożeniem (znajomość obowiązujących norm i dyrektyw). Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń. Umiejętność pobierania i badania prób glebowych, próbek roślin. Prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży służbow...

05.06.202405.06.2024

Pracownik gospodarczy

WĘDZARNIA DUBIELAK SP. Z O.O.WĘDZARNIA DUBIELAK SP. Z O.O.
Gostynin

Obowiązki: Wykonywanie prac porządkowych, Pielęgnacja terenów zielonych: koszenie trawników, cięcie żywopłotów i krzewów, nawadnianie i nawożenie roślin, Wykonywanie drobnych napraw, Obsługa i konserwacja sprzętu technicznego np. odkurzaczy, maszyn do koszenia trawy. Miejsce pracy: Gostynin....

22.05.202422.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0384 s