Filtruj

Praca Niebezpieczne - Piotrków Trybunalski

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży produktów hipotecznych

BANK POCZTOWY S. A.BANK POCZTOWY S. A.
Piotrków Trybunalski

Specjalista ds. sprzedaży produktów hipotecznych Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami i aktywną sprzedaż produktów hipotecznych realizacja celów sprzedażowych kształtowanie pozytywnego wi...

15.06.202415.06.2024

Główny Specjalista ds. Technologii Produkcji

nowa oferta
PGE EKOSERWIS S. A.PGE EKOSERWIS S. A.
Bełchatów

PGE Ekoserwis S.A jest częścią Grupy Kapitałowej PGE, która jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmienia, by realizować strategiczne cele, w tym osiągnięci...

18.06.202418.06.2024

OPERATOR MASZYN - OPAKOWANIA

nowa oferta
DCR SP. Z O.O.DCR SP. Z O.O.
Wola Krzysztoporska

Zakres obowiązków: Prawidłowa i bezpieczna obsługa maszyn, zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn, kontrola jakości wyrobu, przestrzeganie zasad BHP. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0281 s