Filtruj

Praca Nieczystosci - Nowe

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA, PRACOWNIK ZOM I EKIPY REMONTOWEJ

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG MIEJSKICH SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG MIEJSKICH SP. Z O.O.
Nowe

Zakres obowiązków: wykonywanie usługi odbioru odpadów komunalnych i nieczystości płynnych oraz czynności powiązanych; prowadzenie, eksploatacja i obsługa powierzonego pojazdu; prowadzenie wymaganej dokumentacji; utrzymanie powierzonego sprzętu we właściwym stanie technicznym Wymagania: wykształceni...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nowe

Numer oferty: StPr/24/0380Obowiązki:wykonywanie usługi odbioru odpadów komunalnych i nieczystości płynnych oraz czynności powiązanych; prowadzenie, eksploatacja i obsługa powierzonego pojazdu; prowadzenie wymaganej dokumentacji; utrzymanie powierzonego sprzętu we właściwym stanie technicznymWymagani...