Filtruj

Praca Niedziela - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

Fryzjer męski / Barber

PRACA.PL SP. Z O.O.PRACA.PL SP. Z O.O.
Stargard Szczeciński

Zakres obowiązków: modelowanie i nadawanie odpowiedniego kształtu brodzie strzyżenie męskie wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych farbowanie włosów oraz brody podążanie za najnowszymi trendami ciągłe podnoszenie swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach zawodowych Wymagania: ukończone szkoleni...

30.04.202430.04.2024
Praktykapraktyka

Kierowca/Dostawca posiłków KFC - WEEKENDY

BARTEKBARTEK
Stargard

OPIS Poszukiwani dostawcy posiłków na weekendy w restauracji KFC Stargard. OFERUJEMY: · auto firmowe + paliwo firmowe, · Zmiany Piątek (16/17- 00:00), Sobota (16/17 - 00:00), Niedziela (14/16-22:00) · umowa zlecenie od pierwszego dnia pracy. Wymagamy: - punktualności; - dyspozycyjności; - s...

23.04.202423.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pyrzyce

28.04.202428.04.2024