Filtruj

Praca Niedziele - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji

Bielsko-Biała

Dla naszego klienta Hutchinson Poland Sp. z o.o., lidera branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Operatora Maszyn Miejscowość: Bielsko-Biała/Mazańcowice Zakres odpowiedzialności: Obsługa maszyn produkcyjnych. Montaż komponentów. Profil kandydata: Gotowość do pracy w ...

08.03.202408.03.2024

Operator maszyn

Zadania: Obsługa maszyn do cięcia elementów gumowych Kontrola gotowych wyrobów, nadzorowanie prawidłowości procesu Usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń Wymagania: Gotowość do podjęcia pracy w systemie 12 godzin oraz 4-brygadowym Zaangażowanie i motywacja do pracy Chęć podnoszenia swoich kwali...

04.03.202404.03.2024

Praca w lodziarni - Sprzedawca

DELILODYDELILODY
Oświęcim

Poszukujemy młodych, energicznych i otwartych osób (najlepiej ze statusem studenta) do pracy zmianowej (wymagana dyspozycyjność w godzinach porannych, popołudniowych oraz weekendy-ustalany grafik) w szybko rozwijającym się i prężnie działającym biznesie gastronomicznym. Nasza lodziarnia czynna jest ...

11.03.202411.03.2024