Filtruj

Praca Nienormowany Czas - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Key Account Manager

nowa oferta
KRAJOWY INSTYTUT DORADZTWA ENERGETYCZNEGO SP. Z O.O.KRAJOWY INSTYTUT DORADZTWA ENERGETYCZNEGO SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Key Account Manager Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship Key Account Manager Bydgoszcz Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska Twój zakres obowiązków aktywne pozyskiwanie klientów, zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami, identyfikacja ich potrzeb i świadczenie kompleksowej obsługi doradcze...

09.05.202409.05.2024

Stanowisko sekretarza szkoły

PAWEŁ WYPYCHPAWEŁ WYPYCH
Tur

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W TURZE, TUR, UL. BYDGOSKA 28, 89-200, TELEFON 52 384 52 14 Ogłoszenie o pracę – sekretarz szkoły z dnia 18 kwietnia 2024r. I. Wymagania konieczne: 1. Wykształcenie wyższe administracyjne lub pokrewne. 2. Przy wykształceniu średnim konieczne co najmn...

22.04.202422.04.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukujemy na stanowisko - Technologa

BOHAMET S. A.BOHAMET S. A.
Ciele

Technolog Zakres obowiązków: Opracowanie technologii i wycena nowych produktów; Sprawdzanie dokumentacji konstrukcyjnej pod względem technologiczności i możliwości produkcyjnych Naszej firmy; Normowanie czasu pracy, optymalizacja produkcji; Tworzenie i modyfikowanie kalkulatorów do wycen w arku...

17.04.202417.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0297 s