Filtruj

Praca Nienormowany Czas - Siedlce

1-2 z 2 ofert pracy

Ekspert Finansowy, który zostanie Ekspertem Finansowo - Prawnym

FUNDACJA NIECO WIĘCEJFUNDACJA NIECO WIĘCEJ
Siedlce

Ekspert Finansowy, który zostanie Ekspertem Finanowo - Prawnym. PRACA PROWIZYJNA Praca stacjonarna w centrali Fundacji Nieco Więcej - centrum Siedlec. Idealny kandydat: Doświadczony ekspert finansowy. Pracownik / były pracownik instytucji finansowych ze szczególną umiejętnością szukania rozwiąza...

14.05.202414.05.2024
od 5000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

TECHNOLOG NORMOWANIA

WITOLD BOGUSZ JOWIMEX PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWEWITOLD BOGUSZ JOWIMEX PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
Stok Lacki

Zakres obowiązków: Opracowanie technologii wytwarzania, normowanie czasu wykonania. Praca w systemie II zmianowym w godzinach: 06.00-14.00 i 14.00-22.00 Wymagania: wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - techniczne średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 5 mile widzi...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1266 s