Filtruj

Praca Niepubliczny - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

AUDYTOR WEWNĘTRZNY ARESZTU ŚLEDCZEGO W LUBLINIE

ARESZT ŚLEDCZY W LUBLINIEARESZT ŚLEDCZY W LUBLINIE
Lublin

Zakres obowiązków: Audytor wewnętrzny jest odpowiedzialny za przeprowadzenie audytu wewnętrznego, o którym mowa w ustawie o finansach publicznych. Celem niezależnej i obiektywnej działalności audytowej jest wspieranie Dyrektora Aresztu Śledczego w realizacji celów i zadań przez systematyczną ocenę k...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

psycholog

PRZEDSZKOLEPRZEDSZKOLE
Lublin

Zatrudnię psychologa w przedszkolu publicznym. Konieczne posiadanie przygotowania pedagogicznego.Wymiar zatrudnienia 0,3 etatu - 6 godzin w tygodniu....

26.03.202426.03.2024

Nauczyciel muzyki - szkoła podstawowa

GRUPA EDUKACYJNA STONOGAGRUPA EDUKACYJNA STONOGA
Lublin

SKALA Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi poszukuje nauczyciela muzyki, 7h tygodniowo. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, kreatywność....

12.03.202412.03.2024