Filtruj

Praca Nieruchomosci - Karaś

1-2 z 2 ofert pracy

KOORDYNATOR DS.OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI

MYHOME SP. Z O.O.MYHOME SP. Z O.O.
Karaś

Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za koordynację prac budowlanych, współpraca z ekipami remontowymi, zakupy i pobieranie materiałów budowlanych, załatwianie spraw administracyjno biurowych, przygotowywanie dokumentów, przygotowywanie nieruchomości pod sprzedaż i prezentacje dla klienta, dodatkowe...

01.08.202401.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca rynku nieruchomości-nie wymagamy doświadczenia

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT JOANNA ERSZKOWICZNIERUCHOMOŚCI APARTAMENT JOANNA ERSZKOWICZ
Iława

Nieruchomości Apartament – firma z 12 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, działająca na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, dolnośląskiego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku specjalista ds. nieruchomości. Od Kandydata oczekujemy:- czynnego prawa...

10.09.202410.09.2024