Filtruj

Praca Nocna - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik magazynowy

Wrocław

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie Do twoich zadań będzie należało: Kompletacja zamówień Obsługa skanera Proste prace magazynowe Oczekujemy: Nie wymagamy doświadczenia! Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym, bez nocek Motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Możliwość samodzielnego ...

27.05.202427.05.2024

Operator produkcji

Wrocław

Miejsce pracy: Mirków Do twoich zadań będzie należało: Obsługa linii produkcyjnej, pakowanie Praca z maszynami produkującymi suplementy diety Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy Wymagamy: Aktualnej książeczki sanepidowskiej/chęci do wyrobienia Gotowości...

Pracownik produkcji

Oława

Zadania: Czynności montażowe Obsługa narzędzi pneumatycznych Obsługa linii produkcyjnych Wymagania: Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Stawka 4242 zł brutto miesięcznie + 15% pr...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0566 s