Filtruj

Praca Novar

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Malarz/Lakiernik/Pomocnik lakiernika

NATALIANATALIA
Krobia

Zakres obowiązków · Przygotowywanie powierzchni do pokrycia · Nakładanie powłoki lakierniczej z farb oraz lakierów proszkowo · Kontrola wykonanych elementów Nasze wymagania · Podstawowa znajomość rysunku technicznego · Mile widziane doświadczenie w pracy malarza/lakiernika · Umiejętność organ...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK DO WALCOWANIA BLACH

NOVAR SP. Z O.O.NOVAR SP. Z O.O.
Gliwice

Zakres obowiązków: Obsługa walcarki - zwijanie blach w kręgi różnego rodzaju grubości (mogą być większe gabaryty) Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Operator urządzeń walcowni umiejętność - umiejętność obróbki skrawaniem mechaniczna , plastyczna umiejętność - umiejętnoś...

15.04.202415.04.2024

Monter konstrukcji stalowych

REKRUTACJAREKRUTACJA
Gliwice

Firma Novar Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Towarowej 2-18 ( boczna ulicy Chorzowskiej ) od ponad 30 lat produkuje wielkogabarytowe konstrukcje stalowe, urządzenia i części dla wiodących sektorów przemysłu - energetyki, górnictwa oraz budownictwa. W związku z dynamicznym rozwojem zatrudn...

08.05.202308.05.2023