Filtruj

Praca Novum S A - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Fakturzystka do działu księgowego

AGATAAGATA
Kielce

OBOWIĄZKI: - bieżące wystawianie faktur, not i korekt sprzedaży, - księgowanie i rozrachunki, - analiza i przesyłanie kompensat, - weryfikacja umów z kontrahentami, - składanie zamówień w programie, - zakładanie i podpinanie danych odbiorców, - kontakt telefoniczny i mailowy z klientem WYMAG...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

kierowca z własnym samochodem

PAWEŁPAWEŁ
Kielce

Rozpoznawalna i istniejąca od wielu lat w Polsce sieć Nova Sushi zatrudni Kierowcę z własnym samochodem , który będzie rozwoził zestawy sushi do klientów na terenie KIELC. ZADANIA: Rozwożenie zestawów sushi do klientów na terenie miasta Rzeszów Pomoc w pakowaniu zestawów na dowóz Znajomość obsł...

03.01.202403.01.2024
od 23 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SUSHI MASTER (doświadczenie niewymagane)

PAWEŁPAWEŁ
Kielce

Nova Sushi to sieć restauracji istniejąca na rynku Polskim od 2008 roku. Obecnie istnieje już 30 restauracji Nova Sushi w całej Polsce. Jest to prężnie rozwijająca się sieć o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem oddziału Nova Sushi w Kielcach poszukujmy Sushi Mastera, ...

02.08.202302.08.2023
od 5000 zł