Filtruj

Praca Nowak - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Praca administracyjna/dziekanat

WIOLETA NOWAKWIOLETA NOWAK
Łódź

Szukamy osoby:•komunikatywnej, świetnie zorganizowanej, o pogodnym usposobieniu;•samodzielnej, kreatywnej i z inicjatywą;•mile widziane osoby w trakcie studiów związanych z psychologią;•mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług/produktówOpis stanowiska:•pomoc przy obsłudze biura;•odpowiedzialnoś...

15.04.202415.04.2024

PRACOWNIK FIZYCZNY

CHYBO - TEX MAŁGORZATA NOWAKCHYBO - TEX MAŁGORZATA NOWAK
Łódź

Zakres obowiązków: - sprzątanie chodników - koszenie, grabienie trawy i liści - prace porządkowe - odśnieżanie chodników Praca na terenie miasta Łodzi. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat B...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPAWACZ do regeneracji kontenerów

TOMASZ NOWAKTOMASZ NOWAK
Łódź

Firma EKO-GRUZ zatrudni spawacza do regeneracji kontenerów. Stacjonarna praca w Łodzi pod adresem: Łódź, ul. Legionów 125 Miesięczne wynagrodzenie brutto to ok. 6500 zł - 8000 zł do indywidualnych negocjacji w zależności od posiadanego doświadczenia, umiejętności i ustalonego zakresu pracy. Wię...

14.02.202414.02.2024
od 6500 zł