Filtruj

Praca Nzoz - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA / ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

NZOZ VITA GRAŻYNA MATULANISNZOZ VITA GRAŻYNA MATULANIS
Białystok

Zakres obowiązków: praca w gabinecie stomatologicznym w godz. 8-13, 13-20 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie kierunkowe uprawnienia do wykonywania zawodu...

14.06.202414.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Rejestratorka medyczna

NZOZ KENDRONNZOZ KENDRON
Białystok

NZOZ Kendron w Białymstoku poszukuje osoby na stanowisko rejestratorki medycznej. Obowiązki: obsługa rejestracji Pacjentów placówki (bezpośrednia, telefoniczna oraz e-mail) współpraca z personelem medycznym budowanie pozytywnego wizerunku placówki miłe, przyjazne i empatyczne podejście do Pacje...

27.05.202427.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię lekarza

LEOKADIALEOKADIA
Białystok

NZOZ RYN (warmińsko-mazurskie) zatrudni: -lekarza medycyny rodzinnej -lekarza bez specjalizacji. Miejsce wykonywania pracy : Ryn, Rozogi , Mikołajki. Oferujemy mieszkanie służbowe w Mikołajkach lub Rynie. Więcej informacji pod numerem telefonu: 50*******08....

26.03.202426.03.2024