Filtruj

Praca Obiady Domowe - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

KUCHARZ

FUNDACJA DOM NADZIEI KATOLICKI OŚRODEK DOM NADZIEIFUNDACJA DOM NADZIEI KATOLICKI OŚRODEK DOM NADZIEI
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe branżowe, wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem, roczne doświadczenie zawodowe jako Kucharz / Kucharka, umiejętność przygotowania obiadu dla 30-40 osób, umiejętności w przygotowywaniu różnorodnych dań, zdolności organizacyjne w kuchni, znajom...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla Elektryka Chorzów

MARCINMARCIN
Chorzów

Firma Eltreks zatrudni osobę z doświadczeniem w branży elektrycznej. poszukujemy osoby, która zna się na wykonywanej robocie, jest samodzielna i potrafi poruszać się w przekazywanych tematach płynnie. Zależy nam najbardziej na doświadczeniu w zakresie: - Instalacje elektryczne i ich serwis - Inst...

03.06.202403.06.2024

Pomóż seniorom w jesieni życia

ELŻBIETAELŻBIETA
Katowice

Małżeństwo - 89 i 90 lat, zamieszkałe w centrum Katowic, potrzebuje pomocy w zakresie opieki (kupowanie i podawanie leków, mierzenie cukru i ciśnienia , wizyty lekarskie) - poza tym samowystarczalni, chodzący, dbający o higienę osobistą. Konieczne gotowanie i podawanie obiadów, robienie zakupów. P...

19.05.202419.05.2024
od 25 zł