Filtruj

Praca Obiekt Magazynowy - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

Poszukiwany magazynier z aktualnymi uprawnieniami UDT!

nowa oferta
MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dostarczanie komponentów na produkcję Wydawanie i przyjmowanie towarów Sporządzanie dokumentacji magazynowej WYMAGANIA: Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych (UDT) Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym OFERUJEMY: ...

21.05.202421.05.2024

Operator wózka widłowego_praca od zaraz

nowa oferta
Kozy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dostarczanie komponentów na produkcję Wydawanie i przyjmowanie towarów Sporządzanie dokumentacji magazynowej WYMAGANIA: Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowy Uprawnienia do obsługi wózków widłowych Chęć do podjęcia długofalowej współpracy Doświadczenie w pracy na analog...