Filtruj

Praca Obieranie Warzyw - Polkowice

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC KUCHENNA

Polkowice

Zakres obowiązków: - prace pomocnicze przy produkcji wyrobów garmażeryjnych - obróbka wstępna warzyw (obieranie) - obróbka termiczna mięs (smażenie) Wymagania: wykształcenie - podstawowe książeczka sanepidowska...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY IM. JANA WITKOWSKIEGO, MAGDALENA WITKOWSKAZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY IM. JANA WITKOWSKIEGO, MAGDALENA WITKOWSKA
Bądzów

Zakres obowiązków: przygotowywanie półproduktów, obieranie warzyw, mycie naczyń Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - aktualna książeczka Sanepid Mile widziane doświadczenie w gastronomi. Pracodawca zwraca koszt dojazdu. Godziny pracy 14:00-22:00...

19.03.202419.03.2024

Pomoc kuchenna

ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY IM. JANA WITKOWSKIEGO MAGDALENA WITKOWSKAZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY IM. JANA WITKOWSKIEGO MAGDALENA WITKOWSKA
Bądzów

przygotowywanie półproduktów, obieranie warzyw, mycie naczyń...