Filtruj

Praca Obrobka Elementow - Montowo

ORiSTO szuka pracowników produkcyjnych - Montażysta i Operator Maszyn

ORISTOORISTO
Montowo

ORiSTO poszukuje Pracowników na stanowiska: * MONTAŻYSTA , OPERATOR MASZYN * Wymagania: Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność, Odpowiedzialność za wykonywane prace, Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, Chęć rozwoju. Zakres obowiązków: Ustawianie cyfrowych maszyn...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYN (CNC, AUTOMATY LAKIERNICZE, SZLIFIERSKIE)

ORISTO SP. Z O.O.ORISTO SP. Z O.O.
Montowo

Zakres obowiązków: - ustawianie cyfrowych maszyn stolarskich stosownie do wymiarów elementów i zakresu obróbki, - przezbrajanie cyfrowych maszyn stolarskich, montowanie oprzyrządowania, wymiana narzędzi, - stosowanie właściwych programów obróbki, - sprawdzanie jakości i zgodności wytworzonych produk...

01.04.202401.04.2024

TOKARZ- FREZER

IDSOL SP. Z O.O.IDSOL SP. Z O.O.
Lubawa

Zakres obowiązków: Obróbka elementów metalowych (prace przy produkcji maszyn przemysłowych i linii technologicznych), obsługa maszyn konwencjonalnych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: Wykształcenie: mechaniczne, techniczne. Doświadczenie na stanowisku tokarz/frezer - konie...

26.04.202426.04.2024