Filtruj

Praca Obrobka Zdjec - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

Dam pracę - obsługa Baselinker, znajomość Photoshopa

AGAT GRZYBEK SŁAWOMIRAGAT GRZYBEK SŁAWOMIR
Częstochowa

Przyjmę osobę do pracy stacjonarnej w biurze. -znajomość programu Baselinker (przygotowanie ofert do wystawienia) -znajomość Photoshopa (obróbka zdjęć do przygotowania ofert) Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku w Białej koło Częstochowy. Prosimy o wysyłanie wyłącznie CV spełniające kry...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Fotograf produktowy do internetowego sklepu z biżuterią.

24KARATY24KARATY
Częstochowa

Zatrudnimy osobę do pracy jako fotograf produktowy biżuterii. Praca dorywcza lub w pełnym wymiarze godzin. Poszukujemy osoby o dobrej znajomości obsługi programu do obróbki zdjęc typu : Photoshop, Canva lub podobnych. Prosimy o przesyłanie Cv za pośrednictwem portalu....

19.04.202419.04.2024
od 4500 zł

PRACOWNIK BIUROWY

PPHU MEBLE WRZOSOWA ANDRZEJ WOŹNIAKOWSKIPPHU MEBLE WRZOSOWA ANDRZEJ WOŹNIAKOWSKI
Mstów

Zakres obowiązków: Praca biurowa, prowadzenie sprzedaży produktów poprzez pozyskiwanie zleceń przetargowych - firma produkuje meble biurowe - pełny zakres umeblowania wnętrz biurowych i mieszkaniowych. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio z...

22.04.202422.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0300 s