Filtruj

Praca Obrobki Blacharskie - Skorzewo

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI-obróbki blacharskie

BIUROBIURO
Skorzewo

WYMAGANIA: -realizacja zleceń produkcyjnych ,kontrola jakości wykonanych wyrobów -zdolności manualne ,atutem będzie posiadanie umiejętności dekarskich oraz umiejętności lutowania -uprawnienia na wózek -odpowiedzialność i punktualność oferujemy: -stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku -...

18.03.202418.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię dekarza, pomocnika dekarza, osoby do przyuczenia

WŁAŚCICIELWŁAŚCICIEL
Kościerzyna

Zatrudnię dekarza, pomocnika dekarza, osoby chętne do przyuczenia.Praca przy montażu termoizolacji, montażu papy termozgrzewalnej, montażu obróbek blacharskich, wykonywaniu zielonych dachów. Szeroko pojętej pracy dekarza.Praca na dachach płaskich.Praca w Trójmieście od poniedziałku do piątku bez del...

20.05.202420.05.2024

DEKARZ/ BLACHARZ

FASTHOUSE SERVICE SP. Z O.O.FASTHOUSE SERVICE SP. Z O.O.
Kiełpino

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac dekarskich i blacharskich związanych z pokrywaniem dachów, montażem rynien, obróbki blacharskiej. Demontaż starej pokrywy dachowej, obróbka i montaż elementów blacharskich, naprawa uszkodzeń dachu oraz rynien. Ocena stanu technicznego dachu i konstrukcji, dobieran...

08.05.202408.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0882 s