Filtruj

Praca Obsluga Baru - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Kelnerka/Kelner do obsługi Grill Baru

PAWEŁPAWEŁ
Kielce

Poszukujemy energicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko kelnerki/kelnera do obsługi grill baru w weekendy w godzinach 10:00-18:00. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku. Wymagana komunikatywność i umiejętność obsługi klienta. Osoby ...

27.04.202427.04.2024
od 18 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

obsługa klienta w barze

SPOŁEM PSSSPOŁEM PSS
Kielce

Obowiązki:- wydawanie posiłków - sporządzanie rachunków i przyjmowanie płatności,- dbanie o porządek w lokalu oraz na stanowisku pracy Oferujemy:• stabilne zatrudnienie,• umowę o pracę (pełny etat),• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,• atrakcyjny pakiet socjalny (m. in. bony świąteczne,...

17.04.202417.04.2024

Kucharz/kucharka do bistro

ŁUKASZŁUKASZ
Suchedniów

Zatrudnimy kucharza do bistro z polską domową kuchnią. Obowiązki: Przygotowywanie dań z karty oraz zestawów dnia , opracowywanie nowych potraw, Oferujemy: -stabilne zatrudnienie -elastyczny grafik -wyżywienie -napoje Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny . Zapraszamy osoby lubiące ...

09.04.202409.04.2024