Filtruj

Praca Obsluga Baru - Mielec

Zatrudnię do pracy kelnerkę/ barmankę do pracy w restauracji

ELISAELISA
Mielec

Zatrudnię kelnerkę do obsługi restauracji w centrum handlowym, praca na niepełny wymiar czasu pracy/ dodatkowa. Pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie. Szukam osób z doświadczeniem w obsłudze klienta, które mogą pracować zarówno w weekendy jak i w godzinach popołudniowych do zamknięcia centrum. Praca w...

23.04.202423.04.2024
od 2500 zł

Pracownik Recepcji Xtreme Fitness Mielec.

MANAGER XTREME FITNESSMANAGER XTREME FITNESS
Mielec

Xtreme Fitness Gym to dynamicznie rozwijająca się sieć klubów fitness i siłowni, która powstała w 2012 roku. Nasza sieć aktualnie liczy ponad 50 klubów w wielu miastach kraju. Pasja do sportu oraz determinacja w dążeniu do celu zaprowadziły nas do punktu, w którym jesteśmy teraz. Naszą wizją jest, ...

18.04.202418.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

BARMAN/SPRZEDAWCA

MICHAŁ KUŹMIK BAR KUKURYKUMICHAŁ KUŹMIK BAR KUKURYKU
Dębica

Zakres obowiązków: -obsługa klienta punktu gastronomicznego -obsługa sali -przyjmowanie zamówień telefonicznych -wydawanie zamówień -obsługa kasy fiskalnej itp Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe WYMAGANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0465 s