Filtruj

Praca Obsluga Baru - Nowe

1-3 z 3 ofert pracy

Księgowa / Księgowy

nowa oferta
SOLINA COATINGS POLAND SP. Z O.O.SOLINA COATINGS POLAND SP. Z O.O.
Nowa Wieś Wrocławska

Księgowa / Księgowy Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski) Twój zakres obowiązków Księgowanie wyciągów bankowych Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie Dekretacja i księgowanie faktur oraz sprawdzanie poprawności tych dokumentów pod względem merytorycznym i formalno-rachunkowym...

23.05.202423.05.2024

BUFETOWA/Y

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nowe Bagienice

Numer oferty: StPr/24/0340Obowiązki:obsługa klientów baru, przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków, rejestracja gości hotelowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: 11-700 Nowe Bagienice 26, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o ...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

BUFETOWA/Y

HANDEL I USŁUGI GASTRONOMICZNE BOŻENA ŁOZIŃSKAHANDEL I USŁUGI GASTRONOMICZNE BOŻENA ŁOZIŃSKA

Zakres obowiązków: obsługa klientów baru, przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków, rejestracja gości hotelowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

20.05.202420.05.2024