Filtruj

Praca Obsluga Baru - Stare Sady

1-3 z 3 ofert pracy

BARMAN/BARMANKA

HOTEL ROBERTS PORTS ŻEGLUGA PASAŻERSKA MIKOŁAJKI ROBERT ŚLIWIŃSKIHOTEL ROBERTS PORTS ŻEGLUGA PASAŻERSKA MIKOŁAJKI ROBERT ŚLIWIŃSKI
Stare Sady

Zakres obowiązków: - obsługa Gości hotelowych - przygotowywanie napojów według wewnętrznych receptur - przygotowanie baru do pracy: zatowarowanie, utrzymanie czystości Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - umiejętności handlowe-obsługa klienta Wymagana znajomość j. pols...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Barman/Barmanka

Stare Sady

- obsługa Gości hotelowych - przygotowywanie napojów według wewnętrznych receptur - przygotowanie baru do pracy: zatowarowanie, utrzymanie czystości...

08.04.202408.04.2024

Sprzedawca w barze mlecznym w Mikołajkach

JOANNAJOANNA
Mikołajki

Bar mleczny będzie czynny od 24.06.2024 do końca sierpnia, 7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00-20:00 . Kandydatów zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr 731~078~078 w godz. 8-18. Jeśli jesteś energiczną, sumienną, komunikatywną osobą dołącz do naszej ekipy :) na stanowisko obsługi Gości bar...

06.05.202406.05.2024
od 30 zł