Filtruj

Praca Obsluga C - Duszniki-Zdrój

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w schronisku górskim PTTK ,,Pod Muflonem"

nowa oferta
JULIAJULIA
Duszniki-Zdrój

Poszukujemy pozytywnie zakręconych ludzi do zasilenia szeregów naszego przesympatycznego zespołu na stanowisku multifunkcyjnym . Jesteśmy schroniskiem górskim położonym w pobliżu Gór Stołowych, a dokładnej w Dusznikach-Zdroju. Schronisko Pod Muflonem to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń pełna szt...

24.05.202424.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca w Restauracji Polanica-Zdrój - Kelner/Kelnerka

RENATA BILIŃSKARENATA BILIŃSKA
Polanica-Zdrój

Praca na stanowisku kelner/kelnerka od zaraz w Resturacji Bliss w Polanicy-Zdrój. Praca na sezon i weekendy, niepełny etat. Doświadczenie w roli kelnera oraz w restauracji mile widziane. Stawka godzinowa do uzgodnienia, od ok.20zł w zależności od umiejętności + napiwki. Obowiązki: Obsługa gości...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik biurowy

Nowa Ruda

Zadania: Prace administracyjno-biurowe Dbanie o prawidłowy przebieg informacji Współpraca ze wszystkimi działami firmy Wymagania: Znajomość obsługi komputera Motywacja do pracy Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio pr...

27.03.202427.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0828 s