Filtruj

Praca Obsluga Eventow - Zielona Góra

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds.Technicznej Obsługi Eventów

EKOENERGETYKA POLSKA S. A.EKOENERGETYKA POLSKA S. A.
Zielona Góra

Profil kandydata: mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku; wykształcenie min. zawodowe techniczne; prawo jazdy kat. B i umiejętność prowadzeniu samochodu dostawczego​; znajomość języka angielskiego na poziomie B1; doświadczenie w obsłudze wózka widłowego; obycie w pracach man...

06.06.202406.06.2024

INSTRUKTOR/ANIMATOR

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP

Zakres obowiązków: obsługa klienta w obszarze atrakcji, przyjmowanie zamówień oraz obsługa zamówień, obsługa eventów...

27.05.202427.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

EKOENERGETYKA POLSKA SP. Z O.O.EKOENERGETYKA POLSKA SP. Z O.O.

Firma  Ekoenergetyka – Polska S.A.  jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej.  Unikalne know-ho...

24.05.202424.05.2024