Filtruj

Praca Obsluga Gastronomiczna - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

nowa oferta
PROMSTAHL SP. Z O.O.PROMSTAHL SP. Z O.O.
Katowice

Doradca Techniczno-Handlowy Miejsce pracy: Katowice Twój zakres obowiązków Prowadzenie rozmów handlowych Przygotowywanie ofert Wykonywanie pomiarów Składanie zamówień Uczestnictwo w odbiorach Nasze wymagania Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami Pełne zaangażowanie w realizac...

18.05.202418.05.2024

Samodzielny Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

nowa oferta
MICHL POLSKA SP. Z O.O.MICHL POLSKA SP. Z O.O.
Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zdobywanie i realizowanie zleceń spedycyjnych Opieka nad swoimi klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej. WYMAGANIA: Własna baza kontaktów, z której będziesz mógł korzystać pracując u nas. Doświadczenie w branży spedycyjnej. Samodzielna organizacja pracy. OFERUJEMY:...

Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii

nowa oferta
ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI M KARKUT I WSPÓLNICY SP. J.ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI M KARKUT I WSPÓLNICY SP. J.
Bytom

Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii Miejsce pracy: Bytom Twój zakres obowiązków pozyskiwanie nowych klientów w kanale HORECA w swoim obszarze działaniaaktywna sprzedaż i pozyskiwanie nowych zamówieńbudowanie pozytywnych relacji biznesowychprofesjonalna obsługa i doradztwo kulinarnemonitorowanie ...