Filtruj

Praca Obsluga Hotelowy - Augustów

1-3 z 3 ofert pracy

KELNER

HOTEL NAD NETTĄ BOGUSŁAWA KOPICZKOHOTEL NAD NETTĄ BOGUSŁAWA KOPICZKO
Augustów

Zakres obowiązków: • obsługa kelnerska gości, • wydawanie posiłków, • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, • gotowość do pracy w systemie zmianowym Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio za...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

kelner / kelnerka

KAMILA IGNATOWICZKAMILA IGNATOWICZ
Augustów

HOTEL WOJCIECH ul. Wojciech 8, 16-300 Augustów zatrudni : kelnera / kelnerkę Miejsce pracy: Augustów Zakres odpowiedzialności: Obsługa kelnerska zgodna z wyznaczonymi standardami; Przyjmowanie zamówień i dostarczanie zamówionych potraw; Utrzymanie w czystości stanowiska pracy oraz wyposażeni...

11.09.202311.09.2023

Praca Holandia | Produkcja w Muscle Meat | Amsterdam | 15 EUR/h brutto

OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Suwałki

Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich Stawka godzinowa: 13.85 EUR +8.33% Dodatek wakacyjny = 15.00 EUR Lokalizacja miejsca pracy: Ankeveen, Holandia Muscle Meat (Richters Food B.V.) to firma specjalizująca się w wysokiej jakości produktach mięsnych. Znana ze swojego podejścia do...

26.06.202426.06.2024
od 10000 zł