Filtruj

Praca Obsluga Internetu - Siemiatycze

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

ONLINE MARKETING HELP SP. Z O.O.ONLINE MARKETING HELP SP. Z O.O.
Siemiatycze

Jesteś osobą otwartą i łatwo nawiązującą kontakt z drugim człowiekiem? Wyróżniasz się kreatywnością oraz pozytywnym nastawieniem do życia? Masz już doświadczenie w kontaktach z klientem? Dołącz do naszego zespołu i rozwiń z nami swoje umiejętności sprzedażowe! Przedstawiciel Handlowy Zakres obowiązk...

09.05.202409.05.2024

Praca Lombard Loombard Siemiatycze 3500 na rękę plus premie

RADOSŁAWRADOSŁAW
Siemiatycze

OPIS Poszukujemy pracowników sieci Loombard. Specjalista ds. Obsługi Lombardu Miejsce pracy: Siemiatycze Oferujemy: · stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, · system szkoleń przygotowujących do prowadzenia lombardu. · atrakcyjne premie sprzedażowe, · pracę w miłym, młodym zespole, ...

od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

POLSKIE CENTRUM CERTYFIKACJI I BADAŃ JAKOŚCI SP. Z O.O.POLSKIE CENTRUM CERTYFIKACJI I BADAŃ JAKOŚCI SP. Z O.O.
Łosice

Zakres obowiązków: Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu. Wymagania – wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Off...

21.05.202421.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0397 s