Filtruj

Praca Obsluga Kadr B - Oleśnica

1-2 z 2 ofert pracy

REFERENT DS. ORGANIZACYJNO- KADROWYCH

PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIAPAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA
Syców

Zakres obowiązków: bieżąca obsługa spraw administracyjno biurowych, prowadzenie ewidencji dokumentów W kwestii składania dokumentów pracodawca po szczegóły zaprasza na oficjalną stronę szkoły :psmsycow.pl Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształ...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Multiagencja Ubezpieczeniowa, prowadzenie biura - Wrocław

nowa oferta
KONRADKONRAD
Wrocław

DOMUBEZPIECZENIOWY.COM oferta dla aktywnych lub byłych Agentów Ubezpieczeniowych. Kandydaci z Ukrainy i Białorusi - wymagamy znajomość języka polskiego. Multiagencja Ubezpieczeniowa zajmująca się procesami sprzedażowymi oraz posprzedażowymi obsługi klienta na rynku ogólnopolskim, poszukuje Agent...

08.05.202408.05.2024