Filtruj

Praca Obsluga Klienta Niemiecki - Czersk

1-3 z 3 ofert pracy

Spedytor międzynarodowy

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Czersk

Firma transportowo-spedycyjna Babiński Krzysztof Babiński poszukuje pracownika na stanowisko spedytora. Zadania: * aktywne pozyskiwanie klientów, organizacja i bieżąca obsługa zleceń, * kontrola nad poprawną realizacją zleceń transportowych. Wymagania: * znajomość języka angielskiego lub niemie...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel Handlowy (rynek niemiecki)

KB SP. Z O.O.KB SP. Z O.O.
Czersk

Główne obowiązki:•Aktywne poszukiwanie partnerów handlowych na podległym obszarze•Obsługa dotychczasowych klientów•Monitoring sprzedaży na powierzonym obszarze•Obsługa posprzedażowa- przyjmowanie zgłoszeń reklamacji, wizyty reklamacyjne.•Uzgadnianie terminów dostaw do klientów i ich organizacja,•Rea...

24.04.202424.04.2024

Starszy specjalista ds. ochrony środowiska

BIO-INDUSTRYBIO-INDUSTRY
Chojnice

BIO-INDUSTRY jest firmą technologiczną wyspecjalizowaną w kompleksowym świadczeniu usług dla biogazowni, a także opracowaniem dokumentacji w zakresie ochrony środowiska. W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku: Starszy specjalista ds. ochrony śro...

15.04.202415.04.2024