Filtruj

Praca Obsluga Klienta Niemiecki - Kalisz

Pracownik biurowy - Przedstawiciel handlowy SAP Renovation na rynku niemieckim.

nowa oferta
Kalisz

Zajmujemy się renowacją fortepianów i pianin od 1990 roku. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że tu w Kaliszu znajduje się największa tego typu firma na świecie! Poszukujemy osoby z Kalisza i okolic, która jako przedstawiciel SAP Renovation na rynku niemieckim będzie odpowiedzialna za utrzymywanie ko...

14.05.202414.05.2024

Pracownik biurowy - Opiekun klienta na rynku niemieckim

SAP RENOVAION SP. Z O.O.SAP RENOVAION SP. Z O.O.
Kalisz

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biurowy - Opiekun klienta na rynku niemieckim.Zajmujemy się renowacją fortepianów i pianin od 1990 roku. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że tu w Kaliszu znajduje się największa tego typu firma na świecie!Poszukujemy osoby z Kalisza i okolic, która jako pr...

13.05.202413.05.2024

PRACOWNIK BIUROWY / OPIEKUN KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

SAP RENOVATION SP. Z O.O.SAP RENOVATION SP. Z O.O.
Kalisz

Zakres obowiązków: Budowanie pozytywnych relacji i obsługa stałych klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych -tłumaczenie korespondencji mailowych - tłumaczenie treści mailingowych oraz materiałów reklamowych -pomoc w rozwoju obcojęzycznych wersji strony www. Wymagania: wykształcenie - średnie ogól...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0736 s