Filtruj

Praca Obsluga Klienta Stacji - Gdynia

1-3 z 3 ofert pracy

SEKRETARKA MEDYCZNA

nowa oferta
POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNAPOWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA
Gdynia

Zakres obowiązków: - obsługa klienta - przyjmowanie i rejestrowanie próbek z materiałem biologicznym pochodzenia ludzkiego dostarczanych do laboratorium - wystawianie faktur za wykonane badania Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wymagania: skrupulatność, dokładność, umiejętność pr...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kasjer/Sprzedawca Stacja Paliw Shell

DOMINIKDOMINIK
Gdynia

Shell, Gdynia Stacja Paliw Shell, Janka Wiśniewskiego 13 GDYNIA Zatrudnimy pracownika na stanowisku Ekspert Obsługi Klienta. System 8h/9h(5-14 / 14-22) Zadania na Stanowisku Kasjer-Sprzedawca : * Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta * Aktywna sprzedaż towarów * Dbałość o estetykę, po...

15.06.202415.06.2024
od 4240 zł

Admin IT

nowa oferta
HAYSHAYS
Gdańsk

Admin ITGdanskNR REF.: 1186433Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandy...

16.06.202416.06.2024