Filtruj

Praca Obsluga Klienta - Jasionka

1-3 z 3 ofert pracy

pracownik pomocniczy produkcji

nowa oferta
RANDSTADRANDSTAD
Jasionka

Dla naszego Klienta: producenta ogrodów zimowych poszukujemypracowników pomocniczych produkcjioferujemyumowę o pracę pracę na 1 zmianę w godz. 06.30 - 14.30wynagrodzenie 5000 bruttozadaniaszlifowanie, obsługa wkrętarkipomoc przy montażu okien na produkcjioczekujemychęci do pracysumienności, dokładno...

10.06.202410.06.2024

Doradca handlowy ds. OZE i Termomodernizacji - HYDROTERM

HYDROTERMHYDROTERM
Krosno

Twój zakres obowiązków: pozyskiwanie klientów indywidualnych przygotowanie ofert oraz negocjowanie warunków sprzedaży bezpośredni kontakt i praca z klientem doradztwo i sprzedaż urządzeń grzewczych, instalacji fotowoltaicznych i pozostałych rozwiązań OZE oraz elementów termomodernizacji (dociepl...

09.06.202409.06.2024
od 4000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Merchandiser mobilny Jasło

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Jasło

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Jesteś perfekcjonistą i szukasz pracy, w które...