Filtruj

Praca Obsluga Lasera - Rososzyca

1-3 z 3 ofert pracy

OBSŁUGA LASERA

PIWEK CENTRUM OBRÓBKI NUMERYCZNEJ SP. Z O.O. SP. K.PIWEK CENTRUM OBRÓBKI NUMERYCZNEJ SP. Z O.O. SP. K.
Rososzyca

Zakres obowiązków: Mile widziane doświadczenie na stanowisku obsługa lasera Może być osoba do przyuczenia 2 zmiany: 7:00-15:00, 15:00-23:00 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator lasera

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Ostrów Wielkopolski

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

26.04.202426.04.2024

Zatrudnię osobę ds. administracyjnych z językiem niemieckim

KAMILKAMIL
Kalisz

Firma Dajano z Opatówka obok Kalisza to lider w produkcji pojemników metalowych i usług cięcia laserem. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko pracownika biurowego do spraw fakturowania i obsługi klienta. Zadania: -wystawianie faktur sprzedażowych -nadzór nad obiegiem dokument...

05.01.202405.01.2024
od 5500 zł