Filtruj

Praca Obsluga Lub Frezarki - Katowice

Obsługa tokarek, frezarek i szlifierek sterowanych CNC ze sterowaniem Siemens (Niemcy)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Katowice

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 14,00 EUR brutto / godzinę + 20,00 EUR diety za każdy przepracowany dzień zakwaterowanie dwuosobowe GRATIS, opłacone przez Pracodawcę dopłata do pokoju 1-osobowego 5 EUR na dzień składk...

15.06.202415.06.2024

Operator maszyn skrawających CNC i/lub konwencjonalnych

nowa oferta
FAMUR (GRENEVIA SA)FAMUR (GRENEVIA SA)
Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa obrabiarek CNC – tokarki lub frezarki lub szlifierki wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu obróbka skrawaniem, m...

Tokarz / Frezer

nowa oferta
REMAK-ENERGOMONTAŻ S. A.REMAK-ENERGOMONTAŻ S. A.
Łaziska Górne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Do Twoich zadań należeć będzie: wykonywanie elementów na maszynach konwencjonalnych, zgodnie z dokumentacją oraz ustaleniami z Kierownikiem, dobór narzędzi i parametrów skrawania, dbanie o stanowisko pracy oraz sprzęt firmowy, udział w rozwijaniu Działu Obróbki Skrawaniem w Wydzia...