Filtruj

Praca Obsluga Maszyn - Krotoszyn

1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyny szorującej

nowa oferta
M2C FACILITY SOLUTION POLSKA SP. Z O.O.M2C FACILITY SOLUTION POLSKA SP. Z O.O.
Krotoszyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Jako pracownik serwisu sprzątającego będziesz odpowiedzialny/-a za:Maszynowe mycie powierzchni magazynowych Dbałość o właściwy stan techniczny powierzonego sprzętu Bieżące czynności porządkowe WYMAGANIA: Wymagamy:Wysoka kultura osobista Punktualność Dokładność w działaniu Chęć do ...

29.05.202429.05.2024

Operator maszyn wtryskowych @ Re-Cruiter

nowa oferta
RE-CRUITERRE-CRUITER
Ostrów Wielkopolski

RE-CRUITER to agencja pracy, która świadczy usługi outsourcingowe oraz pracy tymczasowej na terenie Polski i Niemiec. Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej: Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na pełen etat Atrakcyjne wynagrodzenie Przyjazną atmosferę prac...

Koordynator / Koordynatorka SAP w Dziale Utrzymania Ruchu

nowa oferta
PPG INDUSTRIESPPG INDUSTRIES

responsibilities :Obsługa systemu SAP w zakresie prewencji w utrzymaniu ruchu oraz zleceń serwisowych w przypadku awariiWspółpraca międzywydzialowa oraz pomoc w zakresie organizacji pracy działu utrzymania ruchuKoordynacja, planowanie, rozwijanie i nadzór nad prawidłową eksploatacją urządzeń technic...