Filtruj

Praca Obsluga Obrabiarek - Szczecinek

1-3 z 3 ofert pracy

TOKARZ / FREZER OBRABIAREK HASS

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Szczecinek

Numer oferty: StPr/24/0865Obowiązki:wg stanowiskaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze branżowePozostałe wymagania:Umiejętność obsługi i programowania maszyn HASSMiejsce pracy: Łukasiewicza 1, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o prac...

12.09.202412.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE VIMET JAROSŁAW ZWOLANWIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE VIMET JAROSŁAW ZWOLAN
Szczecinek

Zakres obowiązków: wg stanowiska Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe Umiejętność obsługi i programowania maszyn HASS...

Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię tokarza CNC

VIMETVIMET
Szczecinek

Obowiązki: Obsługa maszyn CNC, w tym ustawianie programów i parametrów skrawania. Programowanie obrabiarek CNC oraz wprowadzanie korekt w programach. Kontrola jakości wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, itp.). Bieżąca konserwacja maszyn i narzędzi. Dobór narz...

19.08.202419.08.2024
od 30 zł