Filtruj

Praca Obsluga Photoshopa - Bochnia

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy Grafik komputerowy w e-commerce

DZIAŁ KADRDZIAŁ KADR
Bochnia

Twój zakres obowiązków:Tworzenie treści graficznych w obszarze e-commerceObsługa CMS i edycja elementów wpływających na treść i wygląd stron internetowychDostosowanie treści i szaty graficznej stron internetowychTworzenie kreacji reklamowych na potrzeby kampanii GoogleAds, FB Ads i innych kanałówPrz...

05.03.202405.03.2024

Młodszy Specjalista ds. E-commerce (Płatny Staż)

STUDIO AGD INEAMSTUDIO AGD INEAM
Limanowa

Miejsce pracy: Limanowa, ul. Łososińska 17A Firma: Studio AGD INEAM Opis stanowiska: Studio AGD INEAM, szybko rozwijająca się firma specjalizująca się w sprzedaży sprzętów AGD oraz armatury kuchennej, poszukuje ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. E-commerce. ...

17.05.202417.05.2024
Praktykapraktyka

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

FIRMA ALEX PAWEŁ RZĄSAFIRMA ALEX PAWEŁ RZĄSA
Stary Wiśnicz

Zakres obowiązków: wystawianie ofert sprzedaży, zarządzania aukcjami internetowymi. uzupełnianie asortymentu, analiza wyników sprzedaży, telefoniczny kontakt z klientem Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Specjalista sprzedaży internetowej staż pracy ogółem - lata: 1 Br...

09.05.202409.05.2024