Filtruj

Praca Obsluga Photoshopa - Gdynia

Firma fotograficzna zatrudni do wykonywania zdjęć do dokumentów

FOTOPANEKFOTOPANEK
Gdynia

Firma fotograficzna zatrudni do wykonywania zdjęć do dokumentów Wymagania: Biegła obsługa komputera Posiadanie wiedzy fotograficznej Dobra znajomość Adobe Photoshop Dbanie o wizerunek firmy Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem Rzetelne i odpowiedzialne podejście do p...

09.05.202409.05.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Prowadzenie sklepu internatowego,allegro

Gdańsk

Twój zakres obowiązków: Prowadzenie aktywności w zakresie platformy marketplace Allegro + sklepu internetowego Tworzenie ofert na portalu Allegro + sklepu internetowego – znajomość programu graficznego, łatwość pisania opisów Zarządzanie reklamami i akcjami promocyjnymi Pomoc przy bieżących dodatkow...

11.05.202411.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Jesteś grafikiem? Dołącz do nas!

Gdańsk

WYMAGANIA: Biegła znajomość obsługi programów graficznych z pakietu Adobe: InDesign, Photoshop, Illustrator. Praktyczna znajomość zagadnień DTP Wykształcenie min. średnie. Umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej. Ambicje i chęć uczenia się. Profesjonalne podejście do wykonywanych obo...