Filtruj

Praca Obsluga Poczty - Wyszków

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier

PERSONNEL-INTERNATIONAL BPOPERSONNEL-INTERNATIONAL BPO
Wyszków

MagazynierNr ref. 2/8/01/22OPIS STANOWISKAPraca przy kompletacji zamówień w Centrum Dystrybucyjnym dużej sieci dyskontów spożywczych. Nie wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.MIEJSCE PRACYWyszków okolice WarszawyStawka:Miesięcznie możesz zarobić nawet 9000zł/nettoStawka w okresie wdroż...

10.06.202410.06.2024

Firma Akwen II przyjmie pracownika biurowego

GRZEGORZGRZEGORZ
Rasztów

Firma Akwen II SP. Z O.O. Przyjmie pana lub panią do pracy. Jesteśmy firmą dystrybucyjną . Dostarczamy ryby oraz inne produkty spożywcze do sklepów w Warszawie i okolicy od ponad 20lat. Poszukujemy pracownika biurowego na pełny etat. Obowiązki : Wprowadzanie faktur do systemu. Współpraca z inny...

27.05.202427.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA STALE PROWADZĄCY SAMOCHODY POWYŻEJ 3,5 TONY

POCZTA POLSKA S. A.POCZTA POLSKA S. A.
Ciemne

Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdu o masie pow. 3,5 tony (kat. C), przewóz ładunków pocztowych pomiędzy oddziałami PP, obsługa tachografu, Systemu Monitorowania Pojazdów, aplikacji zainstalowanych na smartfonie oraz terminala płatniczego. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętnoś...

24.05.202424.05.2024