Filtruj

Praca Obsluga Programu Symfonia - Kielce

1-2 z 2 ofert pracy

GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/1220Obowiązki:według stanowiskaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, rachunkowośćPozostałe wymagania:Wykształcenie: a) ukończone ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekon...

08.05.202408.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
WOJEWÓDZKI DOM KULTURY IM. J. PIŁSUDSKIEGO W KIELCACHWOJEWÓDZKI DOM KULTURY IM. J. PIŁSUDSKIEGO W KIELCACH
Kielce

Zakres obowiązków: według stanowiska Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 3 Wykształcenie: a) ukończone ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia pody...